Wszelkie informacje o przetwarzaniu danych znajdziesz w naszej polityce prywatności. Copyright © 2022 FineCare, wykonanie kreacyjna.pl 

Finansowanie

Zarządzanie

Ochrona Prawna

Księgowość

My upraszamy procesy, Ty prowadzisz biznes.
Kompetencje, jakość, zaufanie, sukces.

0048 606 566 266

biuro@finecare.pl

ul. Kurzy Targ 5

55-103 Wrocław

Kontakt

Oferta

O nas

FineCare 

Leasing nieruchomości to umowa leasingu którego przedmiotem jest nieruchomość. Okres takiej umowy wynosić może nawet do piętnastu lat. Zazwyczaj zawierana jest w formie aktu notarialnego jako że mamy do czynienia z przeniesieniem własności nieruchomości to i umowa leasingu jest zawiera przed notariuszem. Najczęściej funkcjonują dwie umowy, umowa leasingu finansowego gruntu na którym posadowiona jest nieruchomość oraz umowa leasingu operacyjnego dotycząca naniesienia czyli budynków.
Na podstawie  umowy leasingu nieruchomości bardzo często korzystający czyli klient zapisuje prawo do zawarcia umowy sprzedaży po podstawowym okresie umowy które to zobowiązuje firmę leasingową do przeniesienia własności nieruchomości na klienta po spłacie należności.
Umowy leasingu nieruchomości są bardzo często zawierane w jako leasing zwrotny.
Specyficzną dla leasingu nieruchomości cechą są stosunkowo wysokie wartości resztowe czyli wykup. PO 5 latach wynosi on 68%, po 10 latach 46% a po 15 latach 32%. Tak wysokie wartości wykupu często są w jakiejś części spłacane w formie funduszu gwarancyjnego czy kaucji gwarancyjnej.

Leasing nieruchomości

10 kwietnia 2022

FineCare Vendor Finanse

FineCare Ubezpieczenia

Zanim zawrzesz umowę leasingu

Strona główna

FineCare Online Leasing

FineCare Import

FineCare Ochrona Prawna

FineCare Firma Online

FineCare Finansopedia

Kontakt

Skontaktuj się z nami

FineCare Nieruchomości

FineCare